سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بازار شپش فروشها

از: یک زن و شوهر  شنبه 86/4/16  ساعت 8:32 عصر  

کارت ایرانسل بی‌مصرف است

نایب رئیس کمیسیون صنایع با انتقاد از عملکرد ایرانسل گفت: شکایت‌های زیادی از ایرانسل به مجلس رسیده که به طور جدی پیگیری خواهد شد.حمیدرضا کاتوزیان نماینده تهران اظهار داشت: پروژه اپراتور دوم تلفن همراه حرکت اقتصادی مشترک بین ایران و آفریقای جنوبی بود که برای اولین بار بخش خصوصی وارد مخابرات گردید و مجلس از آن حمایت کرد.
وی تصریح کرد: بر این اساس مجلس با حمایت از پروژه ایرانسل اصلاحاتی نیز در قرارداد ایجاد کرد که بعد از گذشت بیش از یک سال از قرارداد مشکلاتی ایجاد شده است.
وی تاکید کرد: نحوه خدمات ایرانسل برخلاف تبلیغات ایرانسل در سطح کشور با ادعاء آن تفاوت دارد.
وی افزود: آنتن‌دهی ایرانسل یکی از مشکلات اساسی است که شکایت‌های زیادی در این زمینه به نمایندگان رسیده است و من شخصا نیز آن را تجربه کرده‌ام و به نظر می‌رسد که کارت‌های ایرانسل تقریبا بی‌مصرف است.
کاتوزیان اضافه کرد: ارسال پیام کوتاه (SMS)، پیام‌های صوت و تصویر (MMS) و اینترنت (GPRS) فوق‌العاده ضعیف است و در صورت ادامه وضعیت با این کیفیت، نوعی بی‌اعتمادی بین مردم نسبت به فعالیت‌های ایرانسل ایجاد خواهد کرد.
نایب رئیس کمیسیون صنایع در ادامه گفت: ایرانسل حجم زیادی از کارت‌های اعتباری خود را بین مردم توزیع کرده در حالی که سرویس‌های لازم ارایه نشده است.
کاتوزیان افزود: شعار هرکجا هستید، از کی تا حالا و … با عمل تطابق ندارد و به نظر می‌رسد نوعی ایجاد انحراف در افکار عمومی است.
وی همچنین در ادامه با اشاره به زیر پا گذاشتن ماده واحده قانون مصوب مجلس درباره تعیین درصد مشارکت ایرانی و خارجی اظهارداشت: در قانون مصوب مجلس 49 درصد مشارکت خارجی و 51 درصد مشارکت داخلی تعیین شده که در حال حاضر بیش از 51 درصد تجهیزات اصلی مخابراتی از خارج وارد می‌شود که مجلس آن را به طور جدی پیگیری خواهد کرد.
وی تاکید کرد: این اقدام گردن نهادن به تکلیف قانونی که مجلس برعهده مخابرات گذاشته نیست بلکه دور زدن قانون است و مجلس در برابر آن کوتاه نخواهد آمد و از ظرفیت‌های قانونی خود برای رفع مشکل استفاده خواهد کرد.
کاتوزیان از دستگاه‌های نظارتی خواست موضوع را با حساسیت بیشتر پیگیری کنند.


نظرات شما ()

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

برف و شیره
کارت ایرانسل بی‌مصرف است
انگیزه های غلط برای بچه دار شدن
نکاتی جالب در مورد امضا
تخم مرغ و آقای رئیس جمهور
[عناوین آرشیوشده]

فهرست


138916 :کل بازدید
6 :بازدید امروز
9 :بازدید دیروز

اوقات شرعی


حضور و غیاب


یــــاهـو

درباره خودم


بازار شپش فروشها
یک زن و شوهر
ما یک زن و شوهریم که طبق تحقیق از یک سالگی دنبال هم میگشتیم تا بالاخره همدیگه رو پیدا کردیم. جالب اینجاست که هر دومون متخصص بورس شپش هستیم.

لوگوی خودم


بازار شپش فروشها

لوگوی دوستان

لوگوی دوستان


لینک دوستان


انجمن تفکر مبانی
غریب آشنا
رایحه کودکی

آوای آشنا


اشتراک


 

آرشیو


گذشته
علمی
طنز
جالب

طراح قالب